Zimowanie motocykla w Moto Muppet

Zakończył się sezon motocyklowy, zrobiło się zimno, mokro, warunki nie sprzyjają dalszej jeździe na motocyklu. Przez cały sezon, opiekowałeś się motocyklem, regularne przeglądy, serwisy, wymiany płynów eksploatacyjnych. Zadbaj o swój jednoślad też po za sezonem. Zimowanie motocykla w Moto Muppet, to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki motocykla! Zimowanie motocykla tylko u nas, zapraszamy, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa Żoliborz.

Dlaczego warto zimować motocykl właśnie u nas

  • Posiadamy ogrzewaną halę gdzie temperatury są zawsze dodatnie
  • Hala jest wyposażona w system monitoringu i alarmu.
  • Posiadamy ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie od kradzieży i ognia.
  • Zimujemy każdy motocykl na podstawie spisanej umowy, przejmując całkowitą odpowiedzialność za wszelkie powstałe szkody podczas zimowania motocykla.

Przed zimowaniem motocykla, wyjmujemy akumulator, który raz w miesiącu będziemy ładować. Motocykl będzie przemieszczany, oraz będzie miał sprawdzane ciśnienie w oponach, tak aby nie powstały odkształcenia opon. Pamiętaj, nie odpalamy motocykla, ponieważ nie jest to dobre rozwiązanie. Krótkie uruchamianie motocykla w trakcie jego zimowania źle wpływa na silnik i pozostałe podzespoły.

W trakcie zimowania motocykla możliwe jest wykonanie przeglądu przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Na przegląd otrzymasz rabat w wysokości 20%.

Gwarantujemy opiekę na najwyższym poziomie, nie czekaj skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci korzystną ofertę.

Sezon zimowania motocykla

Zimowanie motocykli rozpoczynamy już od 1 października i trwa ono do końca kwietnia co nie znaczy, że musi on być u nas aż do końca zimowania. Jeżeli stwierdzisz, że to już czas dosiąść maszyny, możesz go w każdej chwili odebrać.

Gdzie zimujemy motocykle

Nasz serwis i hala, zajmuje się przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 w Warszawie.

Ceny zimowania motocykla

  • Motocykle typu chopper, cruiser powyżej 750 cm3 oraz duże turystyki typu Goldwing: 140 PLN brutto/miesiąc
  • Pozostałe motocykle oraz skutery powyżej 50 cm 3: 100 PLN brutto/miesiąc
  • Skutery do 50 cm3: 70 PLN brutto/miesiąc

Jeżeli posiadasz Quad, zadzwoń, bądź napisz do nas, znajdziemy miejsce i dla niego!