Naprawa motocykli to jedna z naszych specjalizacji.

Mechaniką motocyklową zajmujemy się już od kilkunastu lat. Posiadamy grupę wyspecjalizowanych fachowców, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego powierzonego im zadania. Zajmujemy się serwisem motocykli wszystkich marek, nie ograniczamy się tylko do jednej wybranej.

Chcesz naprawić w swojej Hondzie łańcuch rozrządu? Wyskakującą "dwójkę w ukochanym motocyklu Yamahy? A może uszkodziłeś owiewkę w Ducati? Doskonale trafiłeś! My się tym zajmiemy!

Należy jednak pamiętać, że naprawy nie ograniczają się jedynie do wymiany uszkodzonych elementów. Motocykl składa się z setek części, z których część zużywa się podczas przemierzania kolejnych kilometrów. Są to często elementy decydujące o bezpieczeństwie użytkownika pojazdu i innych uczestników ruchu drogowego takie jak: łożyska, elementy układu hamulcowego i kierowniczego, opon i inne. Pomożemy Tobie w terminowym dbaniu o wymianę tych elementów, dzięki czemu poczujesz się na drodze pewnie i bezpiecznie!

Chciałbyś wyróżniać się z tłumu innych takich samych motocykli, masz pomysł jak to zrobić, ale nie potrafisz go zrealizować? Odwiedź nasz serwis, pomożemy Tobie zrealizować Twój plan!

Zapraszamy do naszego serwisu motocykli w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 2.